Офіціанти столичних ресторанів крадуть гроші з карток клієнтів - ЗМІ

У Києві офіціанти в ресторанах крадуть гроші з карток клієнтів.

Про це пишуть "Вєсті".

"Наприклад, адміністратор ресторану "Пивна бочка" за рахунок клієнта оплатив собі кабельне телебачення, поповнив рахунок на телефон і купив подарункові сертифікати на 500 гривень в магазині парфумерії", - пише видання

Як сказано у статті, офіціант витратив дві тисячі чужих грошей і отримав три роки умовно.

Офіціант кафе "Гранд-Інвест" викрав з карти відвідувача 5,5 тисячі гривень, за що отримав рік умовно. Його колега з "Муракамі" поцупив у відвідувача ресторану 2,5 тисячі гривень.

Заробляє обслуговуючий персонал і на підпільних казино. Зокрема, такою діяльністю зайнялися офіціанти, адміністратори та бармени нічного клубу "Город".

Коли заклад відвідав "Беркут", вони заявили, що не в курсі, чому у клубі фішки, столи для покеру і рулетка. Шість співробітників заплатили штрафи від 8 до 11 тисяч гривень.

У роботодавців існує чорний список недобросовісних співробітників, проте вносять туди своїх порушників не всі, кажуть у консалтинговій компанії "ОК Консалтинг Груп".

"Тому офіціанти, яких спіймали за руку, просто переходять в інші заклади. Найефективніший метод - це робити запис в трудовій, за що саме був звільнений співробітник. Тоді роботу в цій сфері йому буде складно знайти. Особисто я так і роблю", - повідомив керівник компанії Олександр Влодов.

Правоохоронці кажуть, що довести, хто саме зняв гроші з картки клієнта, важко.

"Люди приходять відпочити, часто - випити. Офіціанти цим користуються, крім 15-20% за обслуговування, знімають ще "чайові". Але довести це практично неможливо. Клієнти самі винні, адже це, як на базарі - не зрозумів, забарився, а його вже обрахували. Раджу відвідувачам все уважно перевіряти", - заявив начальник прес-служби київської міліції Ігор Михалко.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 18 січня 2021, 6:35

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.