Київ придбає 50 вагонів для метрополітену

Київ придбає 50 вагонів для метрополітену на загальну суму майже 39,6 мільйона євро за рахунок коштів Європейського банку реконструкції та розвитку.

Про це заявив заступник голови КМДА Михайло Костюк під час презентації вагонів, придбаних у ЗАТ "Вагонмаш"(Росія), повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Розвиток метрополітену - це пріоритет номер один у Києві. Мова йде як про будівництво нових станцій та ліній, так і про модернізацію рухомого складу, а також оновлення парку вагонів метро", - сказав він.

За словами Костюка, проекти, які зараз реалізує місто, а це і будівництво станції метро "Теремки", і закупівля нових поїздів, здійснюються в рамках стратегії розвитку Києва до 2025 року.

В даний час п'ять нових вагонів вже введені в експлуатацію, а ще п'ять "перебувають у стадії налаштування".

Заступник голови КМДА також зазначив, що нові вагони надзвичайно економні, при розгоні вони споживають на 30-40% електроенергії менше.

Як відомо, стратегія розвитку Києва до 2025 року передбачає кардинальне поліпшення ситуації з доступністю громадського транспорту в Голосіївському та Деснянському районах Києва.

Досягти цього пропонується за рахунок прокладки четвертої гілки метрополітену (Жуляни-Троєщина), лінії швидкісного трамвая Троєщина-Осокорки і додаткових пересадочних вузлів і станцій.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 04 серпня 2020, 16:47

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.