Азаров помітив "негативні тенденції" у стосунках з Митним союзом

Угоди про асоціацію між Україною і ЄС не заважає поглибленню співпраці з Митним союзом.

Про це заявив прем'єр-міністр Микола Азаров на засіданні уряду.

"Підписання Угоди про асоціацію між Україною і ЄС не перешкоджає поглибленню відносин з Митним Союзом у рамках розширення вже існуючої зони вільної торгівлі СНД", - наголосив він.

Він додав, що найближчим часом буде завершено аналіз наслідків підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС для розвитку коопераційних зв‘язків між підприємствами України та країн Митного союзу.

"Зокрема, щодо реалізації програм співробітництва і угод у ракетно-космічному, машинобудівному, авіапромисловому, оборонно-промисловому та інших секторах промисловості та про результати буде поінформовано Кабінет міністрів", - пояснив голова уряду.

Не можна допустити ослаблення євразійського вектора зовнішньої політики, втрату ринків для наших товарів і послуг у країнах Митного союзу,підкреслив Азаров.

"А певні негативні тенденції тут вже проявляються. Україна несе втрати через скорочення обсягів взаємної торгівлі товарами і послугами", - сказав він.

Як відомо, уряд збирається підписати Угоду про Асоціацію з ЄС в рамках саміту "Східне партнерство", який відбудеться 28-29 листопада у Вільнюсі.

Як повідомлялося, в понеділок на "Урядовому порталі" був опублікований погоджений стороною ЄС і Україною проект Угоди про асоціацію.

З повним текстом документу можна ознайомитися тут.

Аналіз "Реальної економіки" щодо позитивних та негативних сторін вступу у торгівельні союзи Україною, почитати тут.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 14 квітня 2021, 17:06

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.