Федерація роботодавців просить Азарова вирішити проблеми з митницею

Федерація роботодавців звернулася до прем'єр-міністра Миколи Азарова з проханням якомога швидше посприяти вирішенню на міжурядовому рівні проблем, які виникли в українських експортерів на російській митниці.

Про це повідомляє УНІАН з посиланням на прес-службу Федерації (ФРУ).

У ФРУ вже направили відповідний лист на ім’я прем'єр-міністра, а також керівництво організації звернулось до Азарова особисто під час сьогоднішнього засідання уряду.

У відповідь прес-секретар Азарова заявив, що уряд України вживає заходів для ліквідації проблем, які "створюються" у взаємній торгівлі з Російською Федерацією, й зацікавлений у тому, щоб усі перешкоди для нормалізації торгових відносин були ліквідовані.

Як повідомлялось сьогодні, в українських експортерів продукції до Росії масово виникли проблеми при проходженні митного контролю.

За інформацією ФРУ, з 14 серпня до профілю "ризикованих" у системі Федеральної митної служби РФ були додані всі без виключення українські експортери.

По суті, як наголошують у ФРУ, мова йде про повну зупинку українського експорту на невизначений час.

Як відомо, ФРУ представляє інтереси близько 8500 підприємств, які у сукупності виробляють 70% ВВП України і дають роботу понад 5 мільйонам людей.

Очолює ФРУ Дмитро Фірташ.



Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 10 липня 2020, 18:48

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.