У Ахметова також заявили про проблеми на митниці

Група "Метінвест" заявляє про фінансові втрати у зв'язку з посиленням перевірок української продукції на російській митниці.

Про це повідомляють "Українські новини" з посиланням на прес-службу холдингу.

Як повідомляє компанія, офіційно додаткових торговельних обмежень Росія не вводила, але з 13 серпня відносно продукції "Метінвесту" почали проводитися додаткові заходи з митного контролю.

"Це тотальний огляд з переважуванням усього транспортованого металу. Також російська митниця стала в деяких випадках вимагати відбору проб, в результаті якого порушується цілісність металопродукції. Все це повертається для нашої компанії серйозними фінансовими втратами", - йдеться в повідомленні.

Компанія також заявляє про масові перевірки достовірності сертифікатів походження імпортованої з України металопродукції з подальшою їх відправкою на експертизу до Москви, яка може тривати до 2 місяців.

У компанії зазначають, що раніше справжність сертифікатів походження на продукцію групи компаній ніколи не ставилася під сумнів.

"У зв'язку з цим на російських митних пунктах створюються черги і зриваються строки поставок, що веде до підриву ділової репутації та матеріального збитку як українських постачальників, так і російських імпортерів", - заявляють у компанії.

Як повідомлялось, Федерація роботодавців (ФРУ) заявила сьогодні про масові перевірки української продукції на російській митниці, що призводить простоїв вагонів та інших транспортних засобів з товарами і веде до збитків.

За оцінкою ФРУ, втрати України від описуваних дій російської сторони можуть досягти, залежно від розвитку подій, 2-2,5 мільярди доларів тільки в другому півріччі поточного року.

Як відомо, "Метінвест" входить до холдингу СКМ, президентом якого є Рінат Ахметов.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 03 березня 2021, 17:31

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.