Російські митники не впускають "Оболонь"

Митниця Російської Федерації не пропускає через кордон продукцію найбільшого українського виробника пива та безалкогольних напоїв корпорації "Оболонь".

Про це повідомляє УНІАН з посиланням на прес-службу корпорації.

"Стоять всі українські експортери. Нас теж не пропускають", - повідомила прес-секретар" Оболоні "Оксана Пиріжок.

Виконавчий директор асоціації "Укрпиво" ​​Ігор Товкач повідомив, що, крім компанії "Оболонь", більше ніхто не експортує пиво на російський ринок.

"Крім" Оболоні ", практично ніхто не експортує свою продукцію до Росії ... "Оболонь" справді найсильніший експортер, і компанії такі затримки можуть завдати певної шкоди", - повідомив він.

"Іnkerman International, повідомив про затримку його продукції на російській митниці.

12 серпня о ЗМІ з'явилася інформація про те, що Федеральна митна служба Росії з кінця липня посилила контроль вантажів, що ввозяться на територію РФ більше 40 українськими підприємствами і компаніями.

14 серпня Федерація роботодавців, очолювана українським бізнесменом Дмитром Фірташем, звернулася до прем'єр-міністра України Миколи Азарова з проханням сприяти якнайшвидшому вирішенню торговельних суперечок з РФ, що призвели до блокування широкої номенклатури українських товарів російською митницею.

Разом з тим, прес-секретар прем'єр-міністра Віталій Лук'яненко заявив, що уряд України "не треба підштовхувати", він і так вживає заходів для ліквідації проблем, які "створюються" у взаємній торгівлі з Російською Федерацією, і зацікавлене в тому, щоб ці перешкоди були ліквідовані.

Як повідомлялося, група "Метінвест" заявила про фінансові втрати у зв'язку з посиленням перевірок української продукції на російській митниціКоментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 30 травня 2020, 1:27

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.