Станцію метро "Теремки" відкриють аж у листопаді

Нова станція метро Куренівсько-Червоноармійської лінії "Теремки" буде відкрита для пасажирів у листопаді 2013 року.

Про це журналістам заявив голова Голосіївського району Києва Юрій Курінний, визнавши при цьому, що до Дня незалежності відкрити станцію не вдасться, повідомляє "Укрінформ".

"Пробний потяг на цій станції поїде вже 19-20 вересня. А в повному обсязі станція відкриється на початку листопада, коли всі пасажири зможуть користуватися нею", - зазначив Курінний.

За його словами, після відкриття станції метро "Теремки" та відповідних парковок для маршрутних таксі буде зменшено на 40% транспортний потік у Голосіївському районі, зокрема - на Голосіївському проспекті та вулиці Васильківській.

У свою чергу заступник департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради Богдан Тимченко поінформував, що з відкриттям станції "Теремки" буде змінено схему автобусних і тролейбусних маршрутів Голосіївського району.

"Буде розроблена нова схема дорожнього руху і громадського транспорту. Це передусім, додаткові зупинки, якісь маршрути будуть скорочені, якісь - подовжені. Після відкриття станції буде вивчено пасажиропотік та, можливо, будуть якісь коригування", - наголосив Тимченко.

При цьому кінцева зупинка міжміських маршрутів також буде саме в районі нової станції. Для цього будуть перезатверджені схеми руху маршрутних таксі, які зараз їдуть углиб міста, створюючи затори і незручності.

Як повідомлялося, у грудні 2011 року під час відкриття станції "Виставковий центр" прем'єр-міністр Микола Азаров пообіцяв здати ще дві станції метро "Іподром" і "Теремки" до кінця 2012 року.

Пізніше в КМДА проанонсували здачу станції "Теремки" вже до Дня Києва - у травні 2013 рокуКоментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 15 серпня 2020, 23:19

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.