"Регіонал" незаконно встановлює десятки МАФів у Києві?

У Києві та області незаконно зводять кіоски торгової марки "Кулиничі", яка належить депутату від партії Регіонів Володимиру Мисику.

Про це пише "Радіо Свобода".

Торгової марка "Кулиничі" - один із найбільших виробників хлібобулочної продукції на Київщині.

Народний депутат від "Свободи" Андрій Мохник заявив, що кіоски торгової марки "Кулинині", які почали з'являтися в Києві, є незаконними. Однак їх продовжують встановлювати з відома влади, стверджує "свободівець".

У місцевій владі запевняють, що зносять нелегальні торгові ятки, однак вони з'являються знову. Частина фахівців пояснює засилля нелегальних точок із торгівлі хлібом зв'язком цього бізнесу з депутатами від влади та урядовцями.

Людей у такі кіоски на роботу наймають неофіційно, стверджують громадські активісти й опозиційні депутати. Депутат міськради Вишневого Володимир Тищенко поцікавився у продавчинь кіосків, чи є в них дозвільні документи. Виявилося - немає.

Міський голова міста Вишневого Ілля Діков підтвердив, що кіоски ТМ "Кулиничі" не мають дозволів від міської ради, на сесії їхнє встановлення не розглядали. Чому кіоски цієї фірми в містечку не зносять, як це одразу відбувається з іншими незаконними архітектурними формами, він пояснити не зміг.

Генеральний директор хлібокомбінату Вадим Погребняк сказав, що не знає, легальними є його торговельні точки, чи ні.

"Я у відпустці, я не володію інформацією, мають кіоски документи чи не мають. Перетелефонуйте за декілька днів, і я вам повідомлю", – відповів керівник виробництва.

Місяць тому, заступник голови КМДА Анатолій Голубченко запевнив, що київська влада не надає преференцій хлібокомбінату "Кулиничі", через появу якого, на думку робітників інших хлібокомбінатів, закриваються інші хлібні виробництва.

Як доказ такої позиції КМДА Анатолій Голубченко навів той факт, що київська міська влада відмовила у розміщенні кіосків "Кулиничі" у столиці.

Як відомо, "Кулинині" є найбільшим хлібокомбінатом в Україні, потужність заводу - 250 тонн продукції на добу. Завод виробляє хлібобулочні та кондитерські вироби.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 08 серпня 2020, 6:48

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.