Вкладникам "Ерде Банку" компенсують 442 мільйони

Уповноважений Фонду гарантування вкладів фізичних осіб Олександр Курений розпочав задоволення вимог кредиторів і вкладників "Ерде Банку". Вкладникам компенсують 441,7 мільйона гривень.

Про це повідомляє "Укрінформ" з посиланням на прес-службу ФГВФО.

"Уповноваженою особою Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію ПАТ "Ерде Банк" Олександром Куреним розпочато задоволення вимог кредиторів даного банку", - йдеться в повідомленні.

В ФГВФО зазначили, що 441,7 мільйона гривень буде виплачено усім вкладникам банку, "що становить 99% суми, яка підлягає виплаті в межах гарантованої суми відшкодування".

У ФГВФО також повідомили, що на 1 серпня 2013 року до реєстру включено 1 480 заявлених вимог кредиторів на загальну суму 741,7 мільйона гривень.

Серед кредиторів значився і сам Фонд, якому банк заборгував майже 447 мільйонів гривень. Однак, в Фонді зазначили, що на сьогоднішній день його кредиторські вимоги задовольняються.

В повідомленні зазначається, що уповноваженим на постійній основі проводиться робота з позичальниками щодо погашення заборгованості перед "Ерде Банком".

Як відомо, ФГВФО розпочав процедуру виведення неплатоспроможного ПАТ "Ерде Банк" з ринку з 29 жовтня 2012 року після отримання від НБУ відповідного рішення.

Раніше повідомлялось, що вкладники "Ерде Банку" не можуть отримати компенсації від Фонду гарантування вкладів фізосіб.Коментарі

Додати коментар


444

УВАГА !!! "ЗАХІДІНКОМБАНК" вкрав Ваші депозити? Луцька прокуратура ( 43025 м.Луцьк, вул. Винниченка, 13, тел. (0332) 72-31-01 ) приймає заяви вкладників цього збанкрутілого "банку" щодо повернення депозитів.Не гайте часу. Львівська філія вже закрита. "Гарант" покриває цей збанкрутілий "банк".

ГОЛОВНЕ на 26 травня 2019, 14:14

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.