"Стирол" виплатив компенсації постраждалим від аварії

Концерн "Стирол" (Горлівка, Донецька область) перечислив по одному мільйону гривень сім'ям шести співробітників, загиблих під час аварії на підприємстві 6 серпня.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на прес-службу компанії.

"Компенсація перерахована на надані родичами рахунки. "Стирол" взяв на себе виплату всіх пов'язаних з цією компенсацією податків", - йдеться в повідомленні прес-служби.

Також в компанії додали, що вони в повному обсязі оплачують лікування та реабілітацію всіх постраждалих співробітників, а також надають їм матеріальну допомогу.

"Розмір цієї допомоги визначила спеціально створена на підприємстві комісія, яка враховувала як медичні показання, так і соціальне становище співробітників", - уточнили в компанії.

За даними концерну, зараз в реанімації Донецького обласного клінічного територіального медичного об'єднання залишаються двоє постраждалих в результаті аварії на "Стиролі". Їх життю нічого не загрожує.

Як повідомлялося, 6 серпня в 14:00 в ході ремонту заводу №1 концерну "Стирол" стався викид рідкого аміаку. У результаті події загинули шестеро людей, постраждали близько 30 робітників.

Концерн "Стирол" - один з найбільших вітчизняних виробників хімічної продукції, що входить в Group DF Дмитра Фірташа.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 06 березня 2021, 9:37

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.