Азаров дозволив знизити ціни на приватизацію шахт удвічі

Кабмін дозволив повторне виставлення на приватизаційний конкурс держпакети акцій вугледобувних підприємств з 50% знижкою у разі первинної відсутності покупця.

Про це повідомляє УНІАН, посилаючись на постанову уряду від сьомого серпня.

Згідно з документом, у разі, якщо аукціон не відбувся у зв'язку з відсутністю покупців, державний орган приватизації оголошує аукціон вдруге зі зниженням початкової ціни об'єкта приватизації на 30%.

Якщо ж аукціон повторно не відбувся у зв'язку з відсутністю покупців, державний орган приватизації оголошує аукціон втретє зі зниженням початкової ціни об'єкта приватизації на 50%.

Також в документі зазначається, що в крайньому випадку, якщо виставлений актив з 50% знижкою не знайшов покупця, то об'єкт приватизації передається для продажу на інвестиційному конкурсі.

Як відомо, державні вугільні шахти за січень-липень цього року збільшили збитки від випуску продукції в порівнянні з аналогічним періодом 2012 року на 35% - з 6,251 до 8,431 мільярда гривень.Коментарі

Додати коментар


Макс

Нет слов и злости уже. Смотреть как эти сволочи растягивают по нитке промышленность еще недавно одной из самых развитых стран мира, при этом цинично втирают, что это, мол, в интересах самой этой страны. Уже доприватизировались до ручки за 20 лет. Это себя не оправдывает, особенно в стратегических отраслях, как угольная. Их надо национализировать, как требуют комми. Горнодобывающая отрасль реально может стать одним из двигателей возрождениянашей экономики, если будет работать на страну, а не на воров.

Alja

Дела в нашем королевстве и впрямь из рук вон плохи, раз уже распродаём за бесценок природные недра страны и никто не берёт. оппозиция не спешит напомнить правительству о его непосредственных обязательствах, так как сама завязана на тех же олигархах-магнатах и прочих толстопузых, которым, впрочем, скорее всего все эти шахты в итоге и достанутся.

Андрей

Понятно для чего это все делается, власть хочет за гроши передать шахты в собственность своих олигархов-спонсоров, а те закроют их, а людей будут заставлять идти в копанки. Ведь на копанки у олигархов нет никаких лишних расходов, одна сплошная прибыль и оппозиция не спешит протестовать по этому поводу видно тоже свой интерес имеет.

Бордо

Я в шоке, куда смотрят депутаты от оппозиции, чем позволяют продавать государственное имущество? Только коммунисты разработали методы борьбы с кризисом, а остальные предпочитают латать бюджет продажами гос предприятий,составляющих совковое наследие.

Роман

Полностью доведенные до ручки государственные шахты, осталось отдать в руки новым-старым собственникам, которые выжмут из них все материальные ресурсы и закроют. Люди останутся без работы. А уголек будут гнать из Польши, Кузбасса. Зачем весь это сыр-бор с приватизацией? Понятно, или у государства нет денег платить людям и содержать госшахты, или наоборот шахты очень прибыльные и сгодятся для дальнейшего обогащения кучки наших богачей. А надо бы, как настаивают комми, - национализировать шахты. Но в любом случае социально защитить шахтеров.

Олена Мудрак

Приватизована шахта - це якесь збочення. Не даремно ж комуністи говорять що перш ніх приватизувати, обєкт слід модернізувати. А якщо говорити про ті ж самі шахти - хіба їх хтось модернізує? Звісно, ні! І головне - ніхто не думає про шахтарів, що лишаються без роботи та без нормальних умов проживання!

Михайло Кивенко

Зараз політика украинської влади у вугільній сфері, та і не тільки там, націлена на фактичну деградацію галузі і передачу її в приватні руки. У нинішньої влади відсутнє чітке бачення політики у цій сфері. Саме КПУ зі своєю Антикризової програмою здатна змінити ситуацію на краще.

Наташа

Азаров разрешил добить экономику до конца. Сколько не говорили в КПу, что нужно модернизировать хотя бы то, что осталось в собственности государства, но нет - регионалы упорно продолжают продавать все, что только можно продать. А ведь при союзе угольная промышленность приносила стране немалые доходы, но это увы в прошлом

Марина

Та не можна приватизовувати шахти, бо власник починає економити на заробітній платі та охороні праці, шахтарі гинуть, а про обіцяну модернізацію забувають вже на наступний день.

Широко известен в узких кругах

Комуняки то да. От узяти хоча б коммуністичний Китай, в них у мінталітеті від матінки природи закладений колективізм, тому страна процвітає! Наш народ хоче і може добре працювати, але ці собачі коррупціонери хочуть стати власниками усього і відразу! Але надри належать усьому українському народу!

Marta

Це той випадок коли я згоден з комуняками. що не можна от так розпродувати державне майно. Замість накопичувати підприємства, а з ними і наповнювати бюджет, ми отримуємо розорену країну, де все майно концентрується у руках однієї сім'ї.

ГОЛОВНЕ на 24 вересня 2020, 23:53

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.