Українські автовиробники зупинять свої потужності через утильподаток?

На сьогоднішній день ряд вітчизняних автовиробників прогнозують можливість зупинки своїх потужностей через неврегульованість питання надання пільг.

Про це пише "Дзеркало тижня".

"Існують загрози, що не всі з них встигнуть відкрити, отримати дозволи та пройти сертифікацію утилізаційних центрів, що може паралізувати ринок з вересня по жовтень. Ряд виробників замислюються, чи вигідно відкривати утилізаційні центри або простіше сплатити утилізаційний збір?", - йдеться в статті.

Автор підкреслює, що створення утилізаційних центрів, на будівництво кожного з яких потрібно витратити близько 7 мільйонів євро, може виявитися нерентабельним для вітчизняних виробників.

При цьому ймовірність того, що такі центри будуть побудовані іноземними інвесторами, наближається до нуля внаслідок специфіки інвестиційного клімату України.

Аналогічний актуальний прогноз щодо перспектив будівництва виробничих потужностей компаніями, чиї автомобілі присутні в Україні лише як імпорту. Це підтверджує досвід, пов'язаний зі спробою виходу на український ринок одного з японських виробників, йдеться у матеріалі.

Як відомо, у Мінекології хочуть зробити утилізаційний збір однаковим для всіх авто.

Як повідомлялося, президент доручив Кабінету міністрів вдосконалити закони про утилізацію, привівши його норми у відповідність з нормами Світової організації торгівлі, а також скасувати коригувальні коефіцієнти.Коментарі

Додати коментар


And

С августа выходит в свет обновленный журнал «Бухгалтер» Александра Кирша. Стоимость подписки через редакцию снижена и составляет 270грн./мес. (без НДС). В стоимость подписки входят: журнал с приложением (включая доставку) – 4 раза в месяц и семинары А. Кирша с ответами на все вопросы (ежемесячно с чередованием Харьков-Киев).Подписаться на журнал по специальной цене (без накруток подписных служб) можно по тел. 096-809-83-10Подписка доступна во всех регионах Украины!!!Подписку уже сейчас можно оформить до конца 2014 года - с сохранением льготной цены на весь период оплаты!

я

за що наші автовиробники боролись на те і напоролись-їм це відмінять 100% але вони і так будуть помаленьку здихати-якість нульова

ГОЛОВНЕ на 24 січня 2022, 5:50

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.