Реконструкцію в "Артеку" робитимуть будівельники Януковича

Міжнародний дитячий центр "Артек" 7 серпня за результатами тендеру уклав угоду з установою "28 управління начальника робіт" Міністерства оборони на будівельні роботи в районі табору "Лазурний" вартістю 43,84 мільйона гривень.

Про це повідомляє сайт "Наші гроші" з посиланням на "Вісник держзакупівель".

До кінця липня 2014 року коштом держбюджету компанія повинна реконструювати протизсувні споруди, водоскидну і водозабірну частину, підпірні стіни і дренаж.

Також компанія повинна влаштувати зовнішні мережі електропостачання, зовнішні мережі і споруди водо-, тепло- і газопостачання, каналізації, змонтувати системи кабельного телебачення, телефонізації та Інтернету, здійснити благоустрій та озеленення території.

Роботи з реконструкції "Артеку" почались у 2012 році. Тоді президент Віктор Янукович побував на фестивалі "Дитяча "Нова Хвиля-2012", який пройшов в "Артеку".

Після візиту "Артек" провів тендери на будівельні роботи на загальну суму 96,70 мільйона гривень. Всі підряди отримало армійське "28 управління начальника робіт".

Як пише видання, за останні два роки "28 управління начальника робіт" отримало підрядів на 531,32 мільйона гривень, з яких 380,97 мільйона гривень - на ремонт президентських дач у Форосі та Масандрі.

Єдиним конкурентом на тендері "Артеку" була фірма "Стандарт-Строй", котра належить депутату Севастопольської міськради від Партії регіонів Андрію Григорову.

Фірма відома тим, як отримала підряд вартістю 88,11 мільйона гривень на реконструкцію комплексу берегоукріплювальних споруд набережної Гурзуфу в Криму.

За інформацією "Дзеркала тижня", найактивніше робота тоді йшла на пляжах, прилеглих до оздоровчого комплексу "Жемчужина Крыма", на території котрої фірма сина Миколи Азарова Олексія планувала будувати елітний готель.

Саме Олексія Азарова гурзуфці називали власником і "Жемчужины", і пляжів.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 25 січня 2021, 12:54

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.