Радник Путіна заявив, що проблеми на митниці – це тільки "профілактика"

Ускладнення митного оформлення вантажів на російсько-українському кордоні є разовою акцією, але така ситуація може посилитись у разі підписання Україною Угоди про асоціацію з Євросоюзом.

Про це заявив радник президента Російської Федерації Сергій Глазьєв, повідомляє "РіаНовості".

"Не треба це драматизувати. Річ у тім, що російська митна служба проводила профілактичні заходи, пов'язані з підготовкою змін режиму митного адміністрування у разі, якщо Україна підпише Угоду про асоціацію з ЄС", - сказав Глазьєв журналістам.

За його словами, перевірка носила разовий характер.

"Висновки поки що не зроблено. Поки що йде обробка інформації. Зараз ситуація нормалізувалася, але ми про всяк випадок готуємося до посилення митного адміністрування, якщо раптом Україна зробить цей самогубний крок, підписуючи Угоду про асоціацію з ЄС", - повідомив радник президента Росії.

За словами Глазьєва, підписавши Угоду з ЄС Україна буде змушена вільно пропускати європейські товари на свій ринок, і в результаті, ці товари можуть потрапити на територію Росії.

"Тому ми в першу чергу остерігаємось реімпорту", - зауважив він.

Як відомо, російська митниця 14 серпня посилила контроль за вантажами українських експортерів.

Як повідомлялось, в неділю, 18 серпня, відбулася телефонна розмова прем'єр-міністра України Миколи Азарова і глави уряду Російської Федерації Дмитра Медведєва, в ході якої глави урядів заявили, що торговельних воєн між країнами бути не може.Коментарі

Додати коментар


Антихам

А зачем России кормить бесконечными налоговыми и таможенными преференциями "братскую" Украину, которая, при каждом удобном случае, плюёт в руку, её подкармливающую, да ещё и приворовывает всё, что ей отдают на доверии.Хотите торговать с ЕС - нет проблем, вот и торгуйте с Россией по тем же правилам, что и ЕС. Немецкие, испанские и итальянские производители проходят эту "недемократичную" процедуру на российской границе давно и безо всяких истерик.

6666

Оце вам і братні країни. Ще за союзу ми були другосортними все в росіюі тільки в Москву доставлялося. Шкода, якщо знову здадуть нас в рабство до цих людиноненависників.

ГОЛОВНЕ на 18 квітня 2021, 3:22

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.