Сорос грає проти американського ринку

Успішний фінансист і один з найбагатших людей планети Джордж Сорос зробив ставку на падіння американського ринку.

Про це пише "Дзеркало тижня" з посиланням на Forbes.

За підсумками другого кварталу цього року в його Soros Fund Management перебувало пут-опціонів на ETF S&P 500 (біржовий фонд, наступний за індексом S&P 500) на суму 1,25 мільярда доларів.

Як пояснює видання, такі інвестиції зазвичай роблять, коли очікують зниження ціни активу. Втім, на думку експертів, точно сказати, що Сорос грає проти ринку, не можна, оскільки невідомі параметри опціону.

Однак, як зазначив начальник управління аналізу ринків "Відкриття-брокер" Костянтин Бушуєв, передумови для падіння фондових індексів США є, тим більше що індекс S&P 500 за останні 12 місяців зріс більше, ніж на 21%.

"Американські корпорації зараз коштують надто дорого, а їх дивідендна прибутковість нижче прибутковості держоблігацій США: акції Coca-Cola приносять 2,8% річних, McDonalds - 3,2%, а 30-річні облігації - 3,8% річних", - сказав Бушуєв.

Сорос не в перший раз купує опціони пут на індекс S&P 500. Так, у другому кварталі 2011 року його фонд купив опціон на 538 мільйонів доларів, а через 6-7 тижнів індекс впав на 16%.

У першому кварталі 2012 року Сорос знову купив опціони на 509 мільйонів доларів, і індекс знову впав на 9%.

У цьому році вкладати гроші в пут-опціони на S&P 500 Сорос почав у першому кварталі, купивши їх на суму 409 мільйонів доларів. Однак ринок продовжив зростати, і в другому кварталі Сорос збільшив ставку до 1,25 млрд.

Як відомо, Сорос зробив собі ім'я на грі проти ринку.

Зокрема, він заробив 1 мільярд доларів на падінні курсу японської ієни, а 1992 році він заробив 1 мільярд доларів за один день, граючи проти фунта.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 16 серпня 2022, 4:42

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.