Технічний збій в Google скоротив світовий Інтернет-трафік на 40%

В результаті технічного збою, що стався в минулі вихідні на великих сервісах Google, світовий Інтернет-трафік впав на 40%.

Про це повідомляють "Вєсті".

Як пише видання, минулої суботи пошук, пошта Gmail, відеохостинг YouTube і хмарне сховище Google Drive на кілька хвилин перестали функціонувати.

На сайті Apps Status Dashboard, що відбиває працездатність ресурсів Google, компанія підтверджує, що від 50 до 70% запитів користувачів були відхилені, але через одну хвилину частково, а через чотири повністю, було відновлено функціонування всіх служб.

П'ятихвилинний збій помітно позначився на світовому веб-трафіку. За даними аналітичної компанії GoSquared, за ці кілька хвилин світовий веб-трафік скоротився на 40%.

За оцінкою Deepfield, сьогодні на Google припадає близько 25% всього інтернет-трафіку.

Експерти підрахували, що збиток американської компанії від відключення сервісів може скласти 500 тисяч доларів, або 100 тис доларів за хвилину.

Як зазначає видання, у випадку, якби проблеми в Google продовжилися набагато довше, то могла б бути паралізована робота багатьох підприємств і заподіяні значно більші збитки.

Цікаво, що ці вихідні позначились також технічними збоями в роботі сервісів іншої корпорації – Microsoft, роботу яких також вдалось швидко відновити.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 19 травня 2022, 8:37

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.