Росіяни - одні з найбільш нетерплячих інвесторів

У Росії, Чилі та Італії живуть самі нетерплячі інвестори.

Про це повідомляє "Лєнта.ру" з посиланням на дослідження компанії Deutsche Asset&Wealth Management, яка провела опитування стратегій інвесторів при падінні або зростанні котирувань на ринку.

Найбільш терплячі інвестори живуть у Швеції, Німеччині, Бельгії, Швейцарії та Фінляндії.

Deutsche Asset&Wealth Management визначала терпіння інвесторів за допомогою опитування. У ньому зокрема, гравцям на ринку пропонувалося вибрати, чи отримати три тисячі доларів зараз або 3300 доларів за місяць, пише The Financial Times.

Крім того, дослідники пропонували інвесторам оцінити "страх втрат". Для цього їх попросили назвати прибуток, який би їх влаштував при розміщенні коштів, знаючи, що в 50% випадків вони б втратили сто доларів.

З'ясувалося, що найбільше назвали жителі Гонконгу та Польщі, менше інших - представники Австралії, Нової Зеландії та Люксембургу.

У Deutsche Asset & Wealth Management вважають, що їхнє дослідження допомагає пояснити високу волатильність торгів у країнах, де живуть більш нетерплячі інвестори.

Крім того, вони відзначили, що в Гонконгу та Польщі працюють інвестори, які гостріше реагують на зміни на ринку - вони частіше виводять кошти з інвестфондів при поганих результатах ринку.

Всього в опитуванні взяли участь шість тисяч і інвесторів з 53 країн.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 15 серпня 2020, 22:14

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.