METRO таки залишить український ринок?

Джерела в компанії припускають, що слабкі показники супермаркетів METRO Cash & Carry в Україні змусили материнську компанію задуматися над тим, щоб покинути вітчизняний ринок.

Про це пише "Інвестгазета", з посиланням на джерело в METRO Cash & Carry Україна.

Аналогічна ситуація з магазинами в Казахстані і Єгипті.

Новопризначений керівник мережі в Україні Клаус Ретіг протягом найближчого часу має прийняти рішення про майбутнє мережі.

Якщо до кінця 2013 року він побачить перспективи підвищення ефективності роботи METRO, рітейлер залишиться на ринку. В іншому випадку мережа зникне з вітчизняного ринку.

Цікавість до магазинів METRO, проявляє французька компанія Auchan. За деякими даними, вона вже навіть зробила пропозицію про покупку.

Непрямим доказом майбутнього продажу магазинів METRO може бути той факт, що Клаус Ретіг, який оголосив реструктуризацію в українському підрозділі компанії, раніше проводив реструктуризацію в британському.

Згодом та компанія була продана. Втім, сам Ретіг стверджує, що ситуація в Україні відрізняється від тієї, що була в Британії, так як у нашій країні супермаркети мережі займають більш міцні позиції.

Як відомо, німецький рітейлер Metro AG продав свої гіпермаркети Real в Східній Європі французькій мережі Auchan за 1,1 мільярда євро.Коментарі

Додати коментар


Александр Петровский

Да уж, они явно не с кондачка уходить надумали. Он от дедушки ушел, он от бабушки ушел, и от неустойчивой украинской экономики тоже скоро скроется. А за ним и население потянется, не вынесшее тягот покращення.

петро

Чому метро тільки для оптовиків зробіть вхід до всіх тоді у вас зростуть продажі.

ГОЛОВНЕ на 01 червня 2020, 4:01

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.