Roshen не квапиться повертатись на російський ринок

Керівник Росспоживнагляду, головний державний санітарний лікар РФ Геннадій Онищенко заявив, що Україна вживає недостатньо заходів для повернення кондитерської продукції компанії Roshen на ринок РФ.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Незважаючи на висловлене гаряче бажання вирішити цю проблему, ми поки що бачимо в ЗМІ хамуваті оцінки, які не стосуються справи. Якихось рухів у плані надання необхідної документації наразі немає", - заявив Онищенко.

Він заявив, що українська сторона не квапиться виконувати домовленості стосовно повернення кондитерської продукції Roshen на ринок РФ.

Минулої п'ятниці в Москві на переговорах із міністром аграрної політики та продовольства України Миколою Присяжнюком було досягнуто домовленості про механізм повернення кондитерської продукції Roshen до Росії.

Зокрема, передбачається інспекція чотирьох українських підприємств фахівцями Росспоживнагляду.

Також досягнуто домовленості про те, що в Україні за безпеку продукції, призначеної для РФ, відповідатимуть спеціально акредитовані лабораторії.

Як повідомлялось, російська сторона так і не підтвердила наявність шкідливих речовин у продукції українських кондитерських фабрик Roshen і визнала, що претензії існують лише до маркування на упаковках і етикетках цієї продукції.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 18 квітня 2021, 2:20

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.