Центробанк Іспанії фіксує рекордне неповернення кредитів

Частка "поганих" кредитів у іспанських банках у червні зросла до рекордного рівня в 11,6%, повідомляє Центральний банк країни.

Про це пишуть "Вєсті", посилаючись на повідомлення центробанку країни.

У BBVA не чекають поліпшення ситуації до 2014 року, місяцем раніше показник також був досить високим, але нижче поточного. У травні була зафіксована відмітка в 11,2%.

Варто відзначити, що частка "поганих" кредитів у іспанських кредиторів неухильно зростає з початку року, після того як в кінці 2012 року був зафіксований спад проблемних кредитів.

Високу ймовірність подальшого зростання "поганих" кредитів визнають і самі банки, у тому числі і більш-менш здорові.

Так, наприклад, BBVA заявив, що неповернення з кредитів під покупку нерухомості може залишатись головною проблемою банківського сектора аж до першого кварталу 2014 року.

Деякі експерти останнім часом відчувають оптимізм щодо економіки єврозони, і Іспанії зокрема. Вони вважають, що вже в цьому році рецесія в країні може закінчитися, правда рівень безробіття залишається на рекордно високому рівні, що не може не ускладнювати економічне відновлення.

Прибутковість десятирічних облігацій Іспанії в понеділок трохи зросла, але торгується на цілком прийнятному для країни рівні у 4,40%.

Як відомо, у першому кварталі рівень безробіття в Іспанії сягнув максимального значення за всю 37-річну історію ведення статистики.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 01 березня 2021, 18:49

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.