Євродепутати закликають ЄС захищати Україну у "торговій війні"

Впливовий депутат Європарламенту Яцек Царіуш-Вольський називає пасивною позицію Євросоюзу в торговій війні Росії з Україною і закликає до негайних дій, спрямованих на захист Києва.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Блокуючи імпорт з України, Росія веде торгівельну війну з Україною. Тиск збільшується для того, щоб утримати Україну від підписання Угоди про асоціацію та зону вільної торгівлі з Європейським Союзом. ЄС, як зацікавлена сторона, має діяти і захистити Україну, оскаржуючи дії Росії, в той час як Україна повинна зробити все, що необхідно для підписання Угоди про асоціацію", - йдеться в заяві депутата.

Депутат запевнив, що торговельна війна, яку веде Росія, призначена для того, щоб "змусити Україну обрати Євразійський Митний Союз, а не ЄС, і такий же сигнал посилається країнам Східного партнерства на шляху їх асоціації з ЄС". У зв’язку з цим Елмар Брок та Яцек Царіуш-Вольський вважають, що Росія порушує правила СОТ.

Депутати назвали ситуацію дуже серйозним політичним конфліктом з геополітичним бек-граундом, який може поставити під загрозу проект Східного партнерства в цілому.

"У цьому випадку ЄС не повинен бути лише спостерігачем, а й зацікавленою стороною. Цей акт ворожий не тільки щодо України, а й ЄС. Цілком очевидно, що ЄС повинен втрутитися і вжити швидкі дипломатичні та політичні дії, захищаючи Україну і її право вільного вибору ", - заявив євро депутат.

Як повідомлялось, Комітет Європейського парламенту з питань закордонних справ 28 серпня проведе екстрене засідання у зв'язку з ситуацією в Єгипті та Україні.Коментарі

Додати коментар


loshadka

Про народ все забыли, демократия…. Почему не сделали референдум. Если бы народ высказался за движение в сторону Европы, тогда бы и Россия более лояльно к этому относилась. А так всем понятно, что наша власть преследует личные мотивы. Европе же хорошо, им настолько нужен наш рынок сбыта и сырье, что даже про Юльку забыли.

Oksana

ЕС как был наблюдателем так и будет. Ничем они не помогут, это не настолько в их интересах. Засцут перекрыть себе газовую трубу, ведь на любые конкретные действия Россия им тоже конкретно ответит.

ГОЛОВНЕ на 18 квітня 2021, 2:05

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.