Київ отримав більше 5 мільярдів податків

За сім місяців цього року платники податків сплатили до бюджету Києва 5,05 мільярда гривень.

Про це сказала начальник головного управління Міндоходів у Києві Ірина Носачова, повідомляє "Укрінформ".

"За 7 місяців 2013 року до місцевого бюджету надійшло 5 мільярдів 50 мільйонів гривень. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року бюджет Києва додатково отримав майже 314 мільйонів гривень", - зазначила вона.

За словами Носачової, головним джерелом наповнення бюджету міста залишається податок на доходи фізичних осіб.

Станом на 1 серпня від них надійшло 3,25 мільярда гривень податку, що на 9% або на 265 мільйонів гривень більше, ніж у січні-липні 2012 року.

Наразі цей податок становить 65% всіх надходжень до місцевого бюджету, які адмініструються столичним управлінням Міндоходів.

Друге за значимістю джерело наповнення міського бюджету - плата за землю, яка складає понад 19% від загальних надходжень. У 2013 році до бюджету надійшло 968 мільйонів гривень плати за землю, при чому майже 96% сплачено юридичними особами.

Важливим джерелом доходів Києва є також є податки від підприємницької діяльності "спрощенців" - понад 12% надходжень.

Так, за 7 місяців поточного року до бюджету Києва надійшло єдиного податку майже вдвічі більше, ніж торік, а саме 621 мільйон гривень (проти 328 мільйонів гривень).

"Відчутне збільшення у Києві надходжень по єдиному податку вказує на високу економічну активність столичних представників малого та середнього бізнесу", - зазначають в Міндоходів.

Разом з тим в міністерстві відзначили, що понад 10 тисяч підприємств в столиці сплачують найманим працівникам зарплату на рівні встановленого законодавством мінімуму, тобто 1147 гривень, або нижче цієї суми.

Це при тому, що за статистикою, середній рівень зарплат у Києві сягає понад 5000 гривень.

"Отже, вищевказані підприємства є "зоною" підвищеної уваги міської влади та територіальних органів Міндоходів", - підсумувала Носачова.

Як повідомлялось, доходи держбюджету за перше півріччя цього року скоротились на 0,2% порівняно з відповідним періодом минулого року - до 162,657 мільярда гривень, а видатки зросли на 10,3% - до 185,447 мільярда гривень.

Також повідомлялось, що за 2012 рік в Києві стало на 420 мільйонерів більше.Коментарі

Додати коментар


And111

С августа выходит в свет обновленный журнал «Бухгалтер» Александра Кирша. Стоимость подписки через редакцию снижена и составляет 270грн./мес. (без НДС). В стоимость подписки входят: журнал с приложением (включая доставку) – 4 раза в месяц и семинары А. Кирша с ответами на все вопросы (ежемесячно с чередованием Харьков-Киев).Подписаться на журнал по специальной цене (без накруток подписных служб) можно по тел. 096-809-83-10Подписка доступна во всех регионах Украины!!!Подписку уже сейчас можно оформить до конца 2014 года - с сохранением льготной цены на весь период оплаты!

ГОЛОВНЕ на 08 серпня 2020, 5:37

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.