Медіа-холдинг Курченка за 5 мільйонів буде піарити Держслужбу зайнятості

Державна служба зайнятості Мінсоцполітики узгодила умови закупівлі послуг з інформування громадськості через ЗМІ щодо своєї діяльності до кінця 2013 року з "Видавничий дім Український Медіа Холдинг" (UMH) за 4,995 мільйона гривень.

Про це йдеться в повідомленні Держслужби від 16 серпня на порталі "Вісника державних закупівель", повідомляє УНН.

Фінансування закупівлі здійснюватиметься за рахунок коштів фондів соціального страхування.

Передбачається, що інформацію про діяльність Держслужби транслюватимуть радіостанції "Наше Радіо", "Авторадіо", "Европа+" та "Ретро".

Крім того, 22 статті про роботу служби повинно з'явитись на шпальтах газет "Україна молода", "Комсомольская правда", "Факты и комментарии", "Газета по-українськи", "Аргументи і Факти".

Також планується розмістити не менше 52 інформаційних матеріалів в електронних ЗМІ, таких як Gazeta.ua, kp.ua, obkom.net.ua, dengi.ua, umoloda.kiev.ua, AIF.ua, Golos.ua, Vgorode.ua.

Крім UMH в конкурсі також взяли участь ТОВ "Український інститут розвитку медіа" (Київ) та ТОВ "Праймтайм" (Київ), цінові пропозиції яких, відповідно, на 639 та 520 тисяч гривень перевищили пропозицію переможця торгів.

Як відомо, 20 червня цього року стало відомо про придбання молодим бізнесменом Сергієм Курченком 98% акцій медіа-холдингу UMH.

UMH об'єднує медіапроекти в сегментах преси, радіо та Інтернету в Україні.

27-річного олігарха Курченка пов'язують з "Сім'єю".Коментарі

Додати коментар


Лоу

Информационное освещение и пиар - это разные вещи. А именно информирование аудитории о нововведениях, услугах и работе ведомства и предприятия заказывали во все времена и во всех странах, это нормальные вещи. Так что довольно смешными кажутся попытки дорисовать к обыденным вещам то, чего в них нет.

ГОЛОВНЕ на 21 січня 2021, 13:05

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.