Аеропорт "Одеса" позичив 30 мільйонів на новий термінал

"Міжнародний аеропорт "Одеса" відкриє кредитну лінію в "Укрексімбанку" на 30 мільйонів доларів для будівництва нового термінального комплексу.

Про це йдеться на порталі "Вісника держзакупівель", повідомляє УНН.

Передбачається, що кошти будуть виділені банком протягом 2013-2014 років на 7 років. При цьому ставка за кредитом не вказана.

"Залучення кредиту було здійснено за процедурою закупівлі в одного учасника у зв'язку з відсутністю достатнього фінансування і загрозою зриву графіка виконання робіт", - йдеться в повідомленні.

Відповідно до документації торгів, новий термінал в Одесі планується побудувати до Чемпіонату Європи з баскетболу.

Згідно графіка будівництва основні будівельні роботи по каркасу, покрівлі і фасаду повинні бути закінчені до середини листопада цього року. До цього ж терміну планується введення в експлуатацію котельні та подачу тепла в будівлю.

Після цього з середини листопада графіком передбачені внутрішні будівельні та оздоблювальні роботи, а також монтаж і налагодження обладнання.

"Водночас, відсутність достатнього фінансування найближчим часом може призвести до зриву графіка виконання робіт і "вхід в зиму" з негерметичною будівлею, що не дозволить її опалювати і створити в ній необхідний температурно-вологісний режим", - йдеться в повідомленні.

В такому випадку роботи будуть припинені, і графік введення в експлуатацію будівлі може бути відстрочений на 5-6 місяців, зазначають в "Міжнародному аеропорту "Одеса".

Як відомо, "Укрексімбанк" (Державний експортно-імпортний банк України) - універсальна банківськ установа із 100% державним капіталом.

Як повідомляли ЗМІ, віце-прем’єр-міністр Олександр Вілкул раніше зазначав, що будівництво терміналу в Одесі здійснюватимуть приватні інвестори.

При цьому, за рахунок державних коштів планувалося побудувати нові злітно-посадкові смуги.

Чемпіонат Європи з баскетболу входить до п'ятірки найбільших спортивних змагань світу та займає друге місце в Європі.

ЄвроБаскет-2015 триватиме протягом 20 днів. За цей час відбудеться 90 матчів, у яких змагатимуться 24 національні збірні країн Європи.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 17 січня 2021, 17:34

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.