Ахметов продав аптечний холдинг

Група CКМ оголосила про закриття операції з продажу 100% акцій "Українського аптечного холдингу".

Про це повідомляє прес-служба CКМ.

"Закрита угода про продаж 100% акцій "Українського аптечного холдингу" (мережі "Здравиця" і "Добрі ліки", аптека "Центральна", регіональна оптова фармацевтична компанія А'СТА), що входив до групи СКМ з вересня 2010 року", - йдеться в повідомленні.

Сума та інші параметри угоди компанією не розголошуються.

Раніше у компанії відзначали, що "розвиток аптечного напрямку перестав бути пріоритетним для СКМ".

Український аптечний холдинг останні три роки зростав дуже активно. У 2011 році мережа збільшилася на 106 фарммаркетів, аптек та аптечних пунктів, у 2012 році - ще на 18. Зараз холдинг налічує понад 160 фарммаркетів, аптек та аптечних пунктів.

Виручка компанії в 2011 році зросла на 19,6% - до 550 мільйонів гривень. Після придбання в 2012 році дистриб'юторської компанії А'СТА консолідована виручка холдингу збільшилася на 50,2% до 826 мільйонів гривень.

Як відомо, до групи СКМ входять компанії Метінвест і ДТЕК, Перший український міжнародний банк і Ренесанс-Капітал, АСКА і АСКА-Життя, телекомунікаційна група Vega, "Медіа Група Україна", ЕСТА Холдинг (нерухомість), Український Ритейл (роздрібна торгівля), UMG (видобуток глин), Паралель (оператор ринку нафтопродуктів), Харвіст (сільське господарство), машинобудівний холдинг "Гірничі машини", транспортний холдинг "Портінвест" та інші.

100% акцій СКМ належать бізнесменові Рінату Ахметову.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 25 жовтня 2020, 10:33

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.