Франція вийшла з рецесії

У другому кварталі французька економіка показала максимальне зростання з 2011 року.

Про це пише "Комерсант-Україна".

Відповідно до офіційних статистичних даних, у другому кварталі ВВП Франції показав зростання на 0,5%. Таким чином, Франція вийшла з короткострокової рецесії кінця з 2012 року.

За даними Національного інституту статистики та економічних досліджень Франції INSEE, у другому кварталі ВВП країни виріс у порівнянні з попереднім кварталом на 0,5%, що перевищило прогнози аналітиків.

Раніше ВВП Франції протягом двох поспіль кварталів - четвертого 2012 року і першого у 2013 році демонстрував зниження 0,2%.

Багато експертів відзначають, що ситуація з промисловим виробництвом в єврозоні вселяє все більше оптимізму - напередодні вийшли дані про те, що в червні промислове виробництво в єврозоні зросло на 0,7% порівняно з попереднім місяцем.

Таким чином, з початку року промислове виробництво в єврозоні зростає щомісяця, за винятком травня, коли воно знизилося всього на 0,2%.

Міністр фінансів Франції П'єр Московічі вже висловив своє задоволення даними про відновлення зростання французької економіки, заявивши, що дані INSEE підтверджують прогнози його відомства про вихід Франції з рецесії.

Зростання французької економіки у другому кварталі стало найбільшим з початку 2011 року і найбільш значним за весь час перебування на посаді президента соціаліста Франсуа Олланда.

Як повідомлялось, нещодавно міжнародне агентство Fitch Ratings знизило рейтинг Франції з найвищого рівня "ААА" до "АА+".Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 08 серпня 2020, 17:19

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.