Кияни почали більш справно платити податки з нерухомості

До міського бюджету Києва протягом січня-червня 2013 року надійшло 171,мільйона гривень податку від надання киянами нерухомого майна в оренду, що на 54% перевищує показник сплати даного податку за аналогічний період 2012 року.

Про це повідомляє прес-служба Головного управління Міністерства доходів і зборів в Києві у вівторок.

Станом на 1 липня поточного року на обліку в районних податкових інспекціях Києва перебувають 11,386 тисячі фізичних осіб, у тому числі 8,689 тисячі фізичних осіб-підприємців, які здають в оренду нерухоме майно.

Крім того, 16,919 тисячі громадян отримали доходи від надання нерухомості в оренду від податкових агентів.

Міндоходів у Києві постійно здійснює контроль за сплатою податків фізичними особами, що здають в оренду власне нерухоме майно. Зокрема, спільно з КМДА здійснюється проект "Дорожня карта" щодо забезпечення наповнення місцевого бюджету за допомогою спільних заходів з оподаткування доходів громадян від надання в оренду нерухомості.

Так, протягом першого півріччя 2013 року було виявлено 329 громадян, які здавали в оренду квартири і при цьому не платили податки. За результатами перевірок додатково нараховано та сплачено до бюджету 2,2 мільйона гривень штрафів.

Відповідно до закону "Про податки на доходи фізичних осіб", громадянин, який здає житло в оренду, зобов'язаний відраховувати державі щоквартально 15% доходу, кошти перераховуються податковому органу за місцем реєстрації орендодавця протягом 40 днів після завершення кварталу.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 08 серпня 2020, 18:24

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.