Фірмі Близнюка замовили ремонт дороги за 10 мільйонів

Служба автомобільних доріг у Херсонській області 12 серпня за результатами тендеру уклала угоди з ПрАТ "Коммунтранс" на поточний середній ремонт автодороги М-17 Херсон- Джанкой - Феодосія - Керч за 9,8 мільйона гривень.

Про це повідомляє сайт "Наші гроші".

До кінця року фірма повинна відремонтувати проїжджу частину довжиною понад 28 кілометрів на відрізку від Каланчака до межі з Кримом.

Як пише видання, раніше до складу засновників компанії "Коммунтранс" входив Олексій Близнюк, син екс-міністра ЖКГ Анатолія Близнюка.

Зараз акціонерами фірми є донеччани Михайло Буров, Людмила Зубкова та Андрій Тухта. За даними "Вісника держзакупівель", за останні п'ять років компанія "Коммунтранс" отримала державні підряди на 1,47 мільярда гривень.

Єдиним конкурентом "Коммунтрансу" було ТОВ "БК Дорлідер". Цю одеську фірму зі статутним капіталом 5 тисяч гривень заснували в березні 2011 року брати Араік та Армен Амірханяни.

Раніше дорожньобудівельні підряди в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях регулярно вигравала фірма зі схожою назвою – ПП "Дорлідер". ЇЇ заснував у 2004 році вищезгаданий Араік Амірханян.

За останні чотири роки "Дорлідер" отримав підрядів на 1 мільярд гривень. Цього року Держфінінспекція звинуватила фірму в завищенні кошторису ремонту доріг у Миколаївській області.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 07 березня 2021, 14:07

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.