Львівські депутати також скептичні щодо угоди з Chevron - нардеп Сех

На засіданні робочої групи Львівської обласної ради не прозвучало позитивних аргументів щодо проекту угоди про розподіл продукції (УРП) між державою, "Шеврон Юкрейн Б.В." та товариством з обмеженою відповідальністю "Надра Олеська" при видобутку сланцевого газу в Олеську.

Про це сказала депутат фракції "Свобода" Ірина Сех на сесії Івано-Франківської облради у вівторок, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Я знаю, що відбулася робоча група. Позитивних аргументів відносного узгодження цієї угоди не звучало під час проведення робочої групи", - повідомила Ірина Сех, яка очолює Комітет Верховної Ради з питань екологічної політики.

Вона уточнила, що з 116 депутатів Львівської облради 40 входять у фракцію "Свободи". "У такому вигляді фракція "Свободи" не буде узгоджувати цю угоду", - зазначила Сех.

Як повідомлялося, Івано-Франківська облрада на сесії вчора, 20 серпня, відмовилася погоджувати запропонований проект УРП з Chevron і закликала уряд внести до нього зміни, напрацьовані раніше робочою групою.

За урядовий проект проголосували тільки 40 депутатів при необхідному мінімумі в 58 голосів.

Аналогічний проект видобутку сланцевого газу на сході України був одобрений обласними радами Донецька і Харкова ще в минулому році, але там освоювати родовище буде Shell.

Депутати на заході вимагають від уряду доопрацювати проект угоди, щоб збільшити гарантії екологічної безпеки регіону.

Управління енергетичної інформації Міненерго США оцінює українські запаси сланцевого газу в 1,2 трильйона кубометрів, що ставить Україну на четверте місце в Європі за обсягами резервів цього типу після Польщі, Франції та Норвегії.

Підписання угоди про розподіл продукції із компанією Chevron щодо розробки Олеської площі планувалось ще восени минулого року.

Chevron став переможцем конкурсу на розробку Олеського родовища на початку травня 2012 року.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 25 лютого 2021, 12:46

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.