Топ-менеджер СЄПЕК: Курченко добре платить

Колишній голова правління акціонерного банку "Укрсоцбанк", а нині заступник глави наглядової ради "Східно-європейської паливно-енергетичної компанії" Борис Тимонькін, погоджується, що у СЄПЕК - гідна оплата праці.

Про це він заявив в інтерв'ю виданню "Forbes.Україна".

"Він (Сергій Курченко – ред.) добре платить", - сказав Тимонькін, підвердивши тезу, що бізнесмен шукає кращих топ-менеджерів на відповідних ринках і не шкодує на них грошей.

За словами Тимонькіна, він не торгувався щодо рівня оплати праці.

"Та ні, ну, "скажіть, скільки хочете" - стільки б грошей не вистачило ... Я не торгувався. На одній із зустрічей з Курченко, коли я сказав, що мені цікаво у нього працювати, він озвучив суму винагороди - я кивнув. Все", - розповів топ-менеджер.

Тимонькін не дав конкретної відповіді на питання про те, яку премію він отримав на новому місці роботи.

"Раз на тридцять! (збільшення премії до попереднього фіксу - ред.) Я жартую. Не пишіть, а то натовп народу біля офісу СЄПЕК вишикується. Битися будуть. І так у мене вже половина листів в електронній пошті - резюме", - сказав він.

Тимонькін також розповів, що не мав багато інформації про діяльність групи СЄПЕК до того, як отримав пропозицію від компанії.

"Не дуже багато. Чув прізвище Курченко", - сказав він, відповідаючи на питання, чи багато йому було відомо про СЄПЕК.

Він також додав, що йому цікаво працювати на новому місці роботи.

У червні стало відомо, що Тимонькін, який займав свою посаду голови правління "Укрсоцбанку" з 2001 року, 1 липня переходить на посаду заступника глави наглядової ради СЄПЕК.

СЄПЕК - новий учасник ринку газу, компанія створена тільки на початку 2013 року на базі компанії "Газ України", бізнес якої починався з торгівлі пропан-бутаном, а потім нафтопродуктами.

Офіційно компанія належить 27-річному бізнесменові Курченко.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 19 жовтня 2020, 18:44

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.