На російській митниці продовжується посилений контроль

На кордоні в Білгородській області російська митниця продовжує працювати в режимі посиленого контролю щодо товарів з України.

Про це сказав начальник митниці Анатолій Ушаков, повідомляє ІТАР-ТАСС.

За його словами, "вказівок по відміні режиму поки не поступало".

Ушаков зазначив, додаткові процедури контролю на митниці введені в рамках митного кодексу РФ, щоб виключити можливі ризики.

До них, зокрема, належить можливість "невідповідності вантажів, які знаходяться в автомобілі чи вагонах, пред'явленим документам". Таким чином, митники перевіряють вагу пред'явленого до перетину кордону товару.

"На жаль, бувають випадки, коли замість заявлених 20 тонн машини перевозять на кілька тонн більше", - зазначив Ушаков.

За його словами, посилення митного огляду загальмувало вантажопотік через кордон. Так, щодня кордон перетинають вдвічі менше машин - за минулу добу, наприклад, пройшло 66.

Зняття додаткових процедур не призведе до повного скасування контролю, однак, "товари українських підприємств будуть перетинати російську митницю в штатному режимі", додав Ушаков.

Для врегулювання і недопущення проблемних ситуацій буде активізований обмін інформацією між митними органами двох країн, вироблені спільні підходи, особливо в тих випадках, коли зачіпаються інтереси українських і російських компаній, вважає керівник митниці.

Як повідомлялось, в понеділок-вівторок в Москві проходили переговори щодо врегулювання поставок українських товарів до Росії.

На минулих вихідних глави урядів України і Росії Микола Азаров і Дмитро Медведєв домовилися про проведення в понеділок зустрічі керівників митних служб двох країн.

Глави урядів також висловили спільне переконання, що торговельні війни між обома державами принципово неможливі.

Як відомо, з 14 серпня російська митниця посилила контроль за вантажами практично всіх українських експортерів. Українські компанії заявляють, що їх поставки на російський ринок фактично заблоковані.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 19 травня 2022, 8:49

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.