Молодіжна організація хоче більше мільярда на кредитування житла

Всеукраїнська організація "Укрмолодьжитло" звернулась до Кабінету Міністрів з проханням збільшити фінансування програми державного молодіжного кредитування житла на 2014 рік до 1,233 мільярда гривень.

Про це йдеться в проекті звернення, який є в розпорядженні редакції.

"Забезпечення населення власним житлом, а зокрема, молоді завжди є одним з головних питань державної політики, але сьогодні актуальність його найбільш загострена", - йдеться в зверненні.

Молодь наголошує, що при нинішньому рівню доходів, коли середня зарплата в Києві становить 5 108 гривень в місяць, а ринкова вартість квадратного метра житла - 10 000 гривень, наявність державних житлових програм є конче необхідною.

"Це єдиний можливий шлях придбати власне житло для пересічних громадян. Підтвердженням цьому є більше 1,02 мільйона осіб, що перебувають на державному обліку тих, хто потребує поліпшення житлових умов", - йдеться в листі.

Разом з тим, молодь вказує на щорічне недофінансування з бюджету державної програми надання пільгових довготермінових кредитів на придбання житла.

"На жаль, не став винятком і 2013 рік. Так, Державною програмою забезпечення молоді житлом на 2013-2017 роки було передбачено фінансування програми в 2013 році в розмірі 593,058 мільйона гривень, натомість виділено з державного бюджету лише 80 мільйонів", - зауважують в організації.

При цьому, молодь наголошує, що це поки що єдина програма кредитування житла, доступна для неї.

Тому в організації закликали уряд при складанні бюджету на наступний рік, включити до передбачених програмою обсягів фінансування також ті кошти, які були недофінансовані в минулі роки.

Таким чином, обсяг коштів за програмою кредитування на 2014 рік мав би становити 1,233 мільярда гривень, вважають в "Укрмолодьжитло".Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 07 березня 2021, 9:19

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.