ФРУ вводить моніторинг розмитнення товарів на митницях РФ

Моніторинг стосуватиметься товарів, що потрапили під посилений режим митного контролю в РФ до 20 серпня, і товарів, до яких особливий режим контролю з 20 серпня цього року має бути пом'якшений згідно з домовленостями, які були досягнуті під час переговорів.

Про це повідомляє УНН з посиланням на прес-службу ФРУ.

Як відзначили в прес-службі організації, розпочаті митні процедури контролю повинні бути завершені згідно з нормативно-правовими актами РФ, якими керується Федеральна митна служба.

Для одночасної повного скасування застосування додаткових процедур контролю українських товарів теж необхідно певний час.

"У свою чергу, одне з наших завдань моніторити реальну ситуацію, яка відбувається на митних кордонах з Росією під час проходження процедури розмитнення українських товарів", - пояснили в ФРУ.

Гендиректор ФРУ Руслан Іллічов відзначив, що щоб не допустити повторення останніх подій з російською митницею, необхідно, розробити схему обміну інформацією щодо профілю ризиків між митними органами обох країн.

Також ФРУ зазначила, що у разі сумніву щодо товарів або сертифікатів походження, контроль та перевірка має проводитися ще на стадії оформлення експортних вантажів на митній території України.

У Федерації роботодавців України також відзначили, що зі свого боку, планують провести відповідні попередні консультації з Російським союзом промисловців і підприємців, який є впливовою організацією, що представляє інтереси російського бізнесу.

Як повідомлялось, на кордоні в Білгородській області російська митниця продовжує працювати в режимі посиленого контролю щодо товарів з України.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 19 травня 2022, 9:14

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.