Росія починає торгову "війну" проти Польщі?

Федеральна служба ветеринарного і фітосанітарного контролю Росії відтепер посилено контролюватиме свинину, яку експортують польські фірми.

Про це повідомляє "Укрінформ".

"Відтепер усі партії ввезеної з Польщі свинини, також охолодженої та замороженої, піддаватимуться ретельній перевірці", - заявив голова "Россельхознадзору" Сергій Данкверт.

Запровадження поглибленого контролю за польським м’ясом є наслідком виявлення нещодавно ветеринарною службою Росії в одній з партій свинини польського проходження м’яса з Іспанії, зокрема, з фірм, яким було заборонено імпорт продукції в Росію.

За інформацією російських ЗМІ, Данкверт вважає, що цей інцидент ставить під сумнів нормальні відносини "Россельхознадзору" з польською ветеринарною службою.

На думку видання деяких ЗМІ, цей крок є початком торговельної війни Росії з Польщею.

Згідно з даними Євразійської економічної комісії, що є органом Митного союзу Росії, Білорусі та Казахстану, у 2012 році Польща імпортувала до цих країн 48,9 тисяч тонн свинини на 140 мільйонів доларів, що на 13,5% менше, ніж у 2011 році.

Як повідомлялось, нещодавно впливовий депутат Європарламенту від Польщі Яцек Царіуш-Вольський назвав пасивною позицію Євросоюзу в торговій війні Росії з Україною і закликає до негайних дій, спрямованих на захист Києва.Коментарі

Додати коментар


Крым

ммм, здоровые продукты из СНГ?

Завбазаром

Наші дубоголові заангажовані ЗМІ нового коника загнуздали "Російські торгові війни". І одне поперед другого - пішла політблевотина.Мабуть не безоплатно. Комусь це вигідно: розср.ти Україну, Пільщу з Рjсією, Білоруссю, можливо й Астаною.Зате "братами чи сестрами рідними" є Литва, яка на американських дотаціях жиє, точніш жебракує, та фактично федеративна Грузія, що перебувала, чи ще перебуває у тому жє економічному стані.А народ однаково батракує у закорднних наймачів в першу чергу у тих же московських,пільських, італьянських, що наш, що литовський, що інший "сучасно братній".А ви, "панове-брати" політикани, побільше розміщуйте на своїх територіях різні американські засоби ПРО, Радарні системи, гавкайте на ту Рашу, і вона зразу до вас "покращить" ставлення у тому числі, (а як для економіки то у першу чергу) у торгових стосунках.Що проблема поляцьку свинину направити до Німеччини, Франції, Англії чи США. чи іншого вектора пільської політики. Так ні ж. Направити можна, але чи там її приймуть як бажану м'ясопродукцію.У них своє вдосталь з надлишком.Торгувати потрібно без політичної гавкотні проти торгівельного партнера, тоді буде позитивний економічний зиск, і навіть може й повага від світової спільноти.

Справедливый

При чем тут "торгова вийна"? Они заботятся о здоровье своих граждан (все знают, что польское мясо кормлено "премиксом") и кошельках собственных олигархов! А кому не нравиться, пусть продают в ес!..

ммм

Правильно Путин делает! Он патриот своей Родины, ни то, что наши олигархи - за бабки готовы всякую дрянь принимать из-за рубежа и сами выпускать. Приходиться здоровые продукты покупать в странах СНГ!

вопрос

укропы вы все дебилы ?

ГОЛОВНЕ на 19 травня 2022, 8:06

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.