Україна випередила Росію в рейтингу стабільних країн

Американський фонд Fund for Peace склав щорічний рейтинг стабільності держав - The Failed States Index, в якому Україна опинилась на 117-му місці.

Про це повідомляє "Forbes-Україна".

Як повідомляється, при складанні списку враховувалися 12 критеріїв, які потенційно здатні призвести до розпаду тієї чи іншої країни, насамперед демографічні, економічні, політичні та військові чинники.

Зокрема, експерти оцінювали за десятибальною шкалою рівень еміграції, рівень економічної нерівності, економічну ситуацію, рівень злочинності, зростання реваншистських настроїв, дотримання прав людини та інші параметри.

Самою нестабільною державою, як і минулого року, виявилося Сомалі. У першу десятку також увійшли Демократична республіка Конго, Судан і Південний Судан, Чад, Ємен, Афганістан, Гаїті, ЦАР і Зімбабве.

Серед країн колишнього СРСР найгірший рейтинг в Узбекистану - 44-е місце, Киргизстану – 48-е місце і Таджикистану – 51-е місце.

Україна потрапила в категорію стабільних країн, зайнявши 117-е місце між Малайзією і Ямайкою, випередивши Росію – 80-е місце і Білорусь - 81-е місце.

Самою стабільною державою, як і в 2012 році, визнана Фінляндія. Слідом за цією країною йдуть Швеція, Норвегія, Швейцарія, Данія, Нова Зеландія і Люксембург.

Як відомо, Фінляндія є також однією з найщасливіших країн світу.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 16 серпня 2022, 3:57

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.