Економіка Мексики скоротилась вперше за чотири роки

Економіка Мексики скоротилася в другому кварталі вперше за чотири роки, долучившись до списку країн, що розвивались з бурхливим зростанням, а тепер вступили в стадію рецесії.

Про це пишуть "Вєсті".

Стагнуючий експорт у США і стримане зростання суспільних витрат перешкоджали підйому мексиканської економіки в першому півріччі.

Друга за величиною економіка Латинської Америки зменшилася на 0,7% в порівнянні з першим кварталом поточного року, при цьому більшість економістів чекали незначного зростання. У річному обчисленні вона зросла на 1,5%.

Наразі адміністрація президента Енріке Пенья Ньєто почала збільшувати державні витрати, хоча раніше їх обсяг був скорочений в перші п'ять місяців поточного року на 5%.

Крім того, виробничий сектор повинен набрати обертів за рахунок поліпшення ситуації в США, найбільшому ринку для мексиканського експорту, в якому переважають промислові товари.

Інвестори налаштовані більш оптимістично з приводу перспектив Мексики після реформ Пенья Ньєто, який минулого тижня включив пропозицію про відкриття енергетичного ринку для приватних інвестицій вперше за 75 років.

Уряд стверджує, що дані заходи підвищить економічне зростання на 2% до 2024 року.

Як повідомлялось, президент Мексики Енріке Пенья Ньєто має намір змінити конституцію, яка прямо забороняє іноземні концесії в нафтовидобутку, і вперше за 75 років допустити іноземні компанії в енергетичний сектор країни.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 25 листопада 2020, 12:31

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.