Кабмін реструктуризував заборгованість "Нафтогазу" на 5 мільярдів

Кабінет Міністрів України схвалив рішення щодо реструктуризації заборгованості НАК "Нафтогаз України" у розмірі 4,8 мільярда гривень.

Про це сказав міністр енергетики та вугільної промисловості Едуард Ставицький, повідомляє УНН.

За його словами, буде реструктуризовано облігацій на 4,8 мільярда гривень. Термін погашення заборгованості продовжено на три роки, а відсоткова ставка за боргами "Нафтогазу" знижена на 5%.

Ставицький не уточнив нинішній розмір відсоткової ставки за облігаціями "Нафтогазу". При цьому на запитання журналістів, чи буде проводитися реструктуризація заборгованості компанії шляхом випуску нових облігацій, він відповів: "Так, звичайно".

Як повідомлялось, станом на 10 серпня цього року підприємства комунальної теплоенергетики з урахуванням "Київенерго" заборгували "Нафтогазу" понад 17,4 мільярда гривень.

В той же час "Нафтогаз" постійно позичає кошти на закупівлю російського газу. Так, тільки за червень-серпень "Нафтогаз" позичив в "Укргазбанку" 3,49 мільярда гривень.

Як повідомлялось, "Нафтогаз" у другому кварталі 2013 року збільшив чистий збиток порівняно з аналогічним періодом 2012 року в 2,25 разу - до 9,998 мільярда гривень із 4,451 мільярда гривень.

"Реальна економіка" детально описала боргові проблеми "Нафтогазу".Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 18 квітня 2021, 2:37

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.