Російські митники досі не розблокували ввезення українських товарів

Федерація роботодавців України склала список підприємств, які звернулися з листом щодо проблем з перетинанням українсько-російського кордону.

Відповідний документ був оформлений у другій половині дня 20 серпня і є у розпорядженні "Реальної економіки".

За інформацією ФРУ, на момент складання документу, 28 підприємств з 56 ще не змогли вирішити проблеми з розмитненням.

Більше того, для деяких компаній ситуація з перетинанням українсько-російського кордону навіть погіршилася.

У цей список увійшли комбінат "Запоріжсталь", ТОВ "Стальканат-Силур", підприємство "Сумихімпром", ТОВ "БРВ-Україна" і ТОВ "Гербор-Холдинг", група "Конті", компанія "Велес-Агро", ТОВ "Красилівмаш", ТОВ "Адвісмаш" та Харківська бісквітна фабрика.

Так званий режим посиленого контролю з боку російської сторони призводить до збитків українських експортерів, пошкодження продукції і навіть до зриву поставок та розірвання договорів. З такими проблемами зітнулися, зокрема, "Сумихіпром" і "Красилівмаш".

Заблокована російською митницею постачання продукції підприємства "Арселор Міталл Кривий Ріг" та виробника і постачальника торговельного обладнання "Модерн-Експо".

Жертвою додаткового контролю став і "Метінвест". А автомобілі групи "Конті" затримані митниками навіть без пояснення причин.

Як повідомлялося, ФРУ тиждень тому заявила, що митна служба РФ з 14 серпня 2013 включила до переліку "ризикових" всіх без винятку українських імпортерів, що фактично на невизначений час заблокувало поставку товарів з України.

Потім не одне велике підприємство з України повідомляли про проблеми на українсько-російському кордоні.

20 черпня Федеральна митна служба Росії запевнила про повернення до штатного розмитнення українських товарів.

Однак пізніше з Росії надійшла зовсім інша інформація. начальник митниці Анатолій Ушаков заявив, що на кордоні в Білгородській області продовжується робота в режимі посиленого контролю щодо товарів з України.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 16 серпня 2022, 9:12

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.