Росія може відмовитися від спільних з Україною авіапроектів

Росія може відмовитися від спільних з Україною проектів щодо виробництва Ан-124 "Руслан" та повністю локалізувати виробництво у себе.

Про це в інтерв'ю виданню "Комерсант" повідомив віце-прем'єр-міністр Росії Дмитро Рогозін, повідомляє УНН.

На питання про те, що буде з проектом Ан-124 "Руслан", Рогозін сказав: "Модернізувати будемо. Проблема в тому, що українська сторона дуже туго йде на угоду з передачі нам згоди на модернізацію окремих агрегатів цього літака. Але ми чекати більше не будемо і скористаємося світовим досвідом".

Рогозін зазначив, що спілкувався на тему модернізації літаків з Юрієм Бойком, який в понеділок, 19 серпня, побував в Москві для вирішення проблем на митниці.

"Зрушити дискусію з мертвої точки поки важко. З іншого боку, якщо вони не приймуть рішення зараз, то потім ми просто змушені будемо локалізувати у себе все виробництво. І відмовимося від їхніх послуг повністю", - сказав з цього приводу Рогозін.

Він додав, що в такому випадку Україні ні з ким буде співпрацювати в цьому проекті, хіба що з китайцями.

Однак, на його думку, "Китай теж у цьому плані далеко просунувся. Навіщо їм Україна?".

Торкнувся Рогозін й долі спільного проекту Ан-70, в якого, за його словами, складається схожа ситуація. Він підкреслив, що Ан-70 за своїми технічними характеристиками практично прямий конкурент російського Іл-476, а тому Росії не вигідно реалізовувати цей проект.

Як повідомлялось раніше, у липні в Сочі (РФ) прем'єр-міністр України Микола Азаров за результатами робочої зустрічі з головою уряду Російської Федерації Дмитром Медведєвим заявив, що Україна та Росія досягнули домовленості щодо відновлення серійного виробництва літаків Ан-124.

Як відомо, Ан-124 є найбільшим транспортним літаком у світі, він не має аналогів за максимальною вантажопідйомністю.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 21 січня 2022, 9:36

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.