Вілкул-старший продовжує замовляти роботи у "своїх"

Управління капітального будівництва Криворізького міськвиконкому Дніпропетровської області 14 серпня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ "Крост" на будівництво самопливного каналізаційного колектора за 14,08 мільйона гривень.

Про це повідомляє сайт "Наші гроші" з посиланням на "Вісник держзакупівель".

Колектор мають збудувати від площі Визволення до вулиці Сиволапа. Роботи фінансують з місцевого бюджету, завершити колектор повинні до кінця наступного року.

Як пише видання, фірму "Крост" зі статутним фондом 20 тисяч гривень заснували Ігор та Ольга Бабенко, котра також є співвласницею фірми зі схожою назвою - ТОВ "СК Крост" - разом зі Світланою Боровською.

Остання також є бізнес-партнером по фірмі "Дор" Валентини Темник – дружини Геннадія Темника, міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ.

Як відомо, Темника називають близьким другом екс-губернатора Дніпропетровщини та нині - віце-прем'єра Олександра Вілкула, вихідця з групи Ріната Ахметова.

За даними "Вісник держзакупівель", фірми "СК Крост" і "Крост" почали вигравати тендери в 2011 році, після обрання мером Кривого Рогу Юрія Вілкула, батька Олександра Вілкула.

За цей час перша фірма виграла тільки один тендер на 0,87 мільйона гривень, а друга отримала замовлень на 305,1 мільйона гривень.

Як повідомлялось, Вілкул-старший раніше замовив в Кривому Розі ремонт доріг в друзів на 30 мільйонів гривень, або виготовлення карт в близьких фірм на 6 мільйонів.

Раніше також повідомлялось, що фірма "Крост" виграла тендер на роботи проектування та будівництва тренувальної бази з баскетболу у Дніпроджержинську на 56 мільйонів гривень.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 17 січня 2021, 17:13

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.