Уряд відправляє делегатів владнати питання з "Русланами"

Уряд затвердив делегацію на переговори з російською стороною щодо виробництва літаків АН-124 "Руслан".

Про це йдеться в повідомленні прес-служби уряду.

"Україна та Російська Федерація продовжують активну підготовку до підписання установчих документів щодо створення спільного підприємства з виробництва літака Ан-124 "Руслан", - йшлося на засіданні уряду.

В результаті, Кабмін затвердив Розпорядження про делегацію для підготовки проекту міжурядової угоди щодо державної підтримки відновлення серійного виробництва літаків сімейства Ан-124 з двигунами Д-18Т.

Головою делегації призначено міністра промислової політики України Михайла Короленка.

До складу делегації увійшли також представники Мінпромполітики, Державного агентства з управління державними корпоративними правами та майном, МЗС, Мін'юсту, ПАТ "Мотор Січ" та ДП "Антонов".

Підписання документів щодо спільного українсько-російського підприємства з виробництва літаків "Руслан" уряд планує у вересні-жовтні цього року.

В цей час повинне відбутись засідання українсько-російського Комітету з питань економічного співробітництва українсько-російської міждержавної комісії за участю прем'єрів обох держав.

Як повідомляється, "домовленість про це була досягнута під час українсько-російської зустрічі на рівні керівників урядів двох країн 12 липня 2013 року в Сочі".

"Спільне виробництво Ан-124 стане великим довготерміновим проектом двох країн у галузі авіабудування та дасть поштовх подальшому розвитку українсько-російського співробітництва в цілому2, - йдеться в повідомленні.

Як стало відомо сьогодні, віце-прем'єр-міністр Росії Дмитро Рогозін заявив, що Росія може відмовитися від спільних з Україною проектів щодо виробництва Ан-124 "Руслан" та повністю перевести виробництво до себе.

Як відомо, Ан-124 "Руслан" є унікальним, найбільшим у світі серійним літаком.Коментарі

Додати коментар


Укр

Наступать на одни и те же грабли в 100-й раз - это уже диагноз !!! Неужели за несколько сотен лет никто не понял что представляет собой Россия ? Огромная "Китайская стена" без ворот - вот что сделал бы я в первый же день, если б вдруг стал президентом. Уверен, эту инициативу поддержали бы 95%Украинцев, остальных 5% переселил бы за стену. Никаких дип. отношений, флот- нахрен с пляжа, полный отказ от газа. Вот тогда, глядишь и встала бы страна с колен. Были бы люди порешительней...

Обдурений росіянами

Не варто зв"язуватись з росіянами ні в чому. Дуже ненадійні партнери. (Переконався на власному досвіді.) Приклад -- ситуація з АН-70. Обіцяли, манили, знову обіцяли, запевняли, а самі "тягнули час" і тим часом робили ИЛ-476, який є конкурентом АН-70. Якби Україна не сподівалася на росіян, а знайшла партнерів інших, уже зробили би давно АН-70. Тепер росіяни дурять Україну "спільним підприємством з виробництва літака АН-124 "Руслан". Обдурять! "Как пить дать!" Ось побачите: спільного виробництва НЕ БУДЕ, в усьому будуть винні українці, Україна витратить гроші, втратить час і нічого не отримає. А росіяни заберуть всі права на "Руслан" собі.

Nick

Шановні Колеги,інформація, яку дає цей сайт, не відповідає дійсності, бо Руслан не є найбільшим, серійно випускаємим літаком... Але це не головне. Цей проект - мертвий з самого початку. Його буде "тягнути" Росія і наші недалекобачні чиновники з Уряду і навколо, щоб обіцяти Україні нагоду приймати участь в вигідних для України сумісних проектах. Невже ви не розумієте, що нема жодних шансів у нас мати якусь вигоду з таких проектів.

Андрей

Без комментариев. Россия не играет в кошки- мышки. Следующий этап -украинская территория будет принята и внесена, как недружественная страна на картах Минобороны России. Как можно видеть, Все идет по плану мародеров из евросоюза, которые делают нашу украинскую территорию "санитарной зоной"для мародеров из ес и страной папуасов для всего населения Украины.

Гость

Начните производство с Китаем или Индией. Права на самолет закрепить за Украиной или начать выпускать Российские самолеты с любой из заинтересованных стран.

РАБОТА

ПровизорРевизорPerl DeveloperQA EngineerCall-операторБухгалтерIT-рекрутер

Le0

Цього слід було чекати!

ГОЛОВНЕ на 07 березня 2021, 6:55

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.