Вугільний ринок буде реформований до кінця 2014 року - Янукович

Ринок вугільної промисловості в Україні буде повністю реформований до кінця 2014 року.

Про це заявив у Донецьку президент Віктор Янукович, повідомляє УНІАН.

"Ми очікуємо, що до кінця 2014 року у вугільній галузі будуть завершені приватизаційні процеси, а також остаточно реформований ринок вугільної промисловості", - сказав він.

Янукович додав, що реформування має проходити під контролем трудових колективів та профспілок. При цьому він підкреслив, що жодна шахта не повинна бути закрита необгрунтовано.

"Наше завдання - синхронізувати роботу неефективних підприємств, створення нових сучасних виробництв в цій галузі і, звичайно, будівництво нових шахт", - зазначив глава держави.

За його словами, закриття збиткових шахт буде обов'язково відбуватися паралельно із забезпеченням гірників новими робочими місцями і збереженням рівня соціального захисту.

Янукович акцентував, що сьогодні в Україні створюються ринкові передумови для розвитку вугільної галузі.

Звертаючись до присутніх на урочистостях керівникам вугільних підприємств, Янукович наголосив, що їм необхідно "активізувати роботу на інвестиційному полі".

"Надалі необхідно удосконалити механізми державно-приватного партнерства, які використовуються при модернізації вугільних підприємств", - додав Президент.

Президент також відзначив збільшення обсягів видобутку вугілля в Україні за останні роки.

Як відомо, в промислову групу МАКО сина президента – Олександра Януковича – входять також активи в вугільній промисловості. Зокрема, корпорація МАКО займається експортом вугілля.

Дохід групи компаній МАКО, за 2012 рік становив 575 мільйонів гривень.

Раніше повідомлялось, що державні вугільні шахти за січень-липень цього року збільшили збитки від випуску продукції в порівнянні з аналогічним періодом 2012 року на 35% - з 6,251 до 8,431 мільярда гривень.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 20 вересня 2020, 20:07

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.