Росія може виготовляти літаки без України - віце-прем'єр РФ

Росія може локалізувати виробництво транспортного літака Ан-124 "Руслан" без участі України.

Про це пише "Укрінформ".

Віце-прем'єр-міністр РФ Дмитро Рогозін красномовно висловився в своєму інтерв’ю, заявивши, що Україна змушена погодитись на умови Росії вже зараз.

"Якщо вони не приймуть рішення зараз, то потім ми просто будемо змушені локалізувати в себе все виробництво. І відмовимося від їх послуг повністю. З ким вони працюватимуть? З китайцями? Китайцям продавати? Китай теж в цьому плані далеко просунувся. Навіщо йому Україна? Я щиро переживаю за долю нашої промислової кооперації з Україною", - зазначив Рогозін, відповідаючи на питання, що буде з проектом Ан-124 "Руслан".

За словами Рогозіна, на даний час Росія планує модернізацію літака Ан-124. Однак "проблема в тому, що українська сторона дуже туго йде на угоду щодо передачі нам згоди на модернізацію окремих агрегатів цього літака", - сказав віце-прем'єр.

"Але ми чекати більше не будемо і скористаємося світовим досвідом", - додав Рогозін.

Він також позитивно відгукнувся про переговори з віце-прем'єром України Юрієм Бойком. Водночас, зазначив, що не розуміє позиції української сторони з питання модернізації "Руслана".

Як повідомлялось, сьогодні уряд затвердив делегацію на переговори з російською стороною щодо виробництва літаків АН-124 "Руслан".Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 25 лютого 2021, 11:56

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.