Від імені Обами привітали курс України на ЄС

США вітають Україну з 22-ю річницею незалежності і заявляють про свою підтримку Києву на шляху до підписання Угоди про асоціацію з ЄС.

Про це йдеться в заяві державного секретаря Джона Керрі, яку він зробив від імені президента США Барака Обами та американського народу, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Американський і український народи поділяють славну історію як партнери і як друзі. Кожен день ми працюємо разом над спільними важливими питаннями, починаючи від сприяння економічному зростанню та диверсифікації джерел енергетики до співробітництва з питань ядерної безпеки та нерозповсюдження", - йдеться в заяві.

Керрі запевнив, що США залишаються "відданими допомоги нашим українським партнерам, в той час як ви працюєте над тим, щоб стати процвітаючою європейською демократією з вільною і відкритою економікою".

"Ми рішуче підтримуємо виконання Україною умов Європейського Союзу для підписання Угоди про асоціацію та глибоку і всеосяжну зону вільної торгівлі на Вільнюському саміті в листопаді", - заявив держсекретар США.

Крім того, Вашингтон оцінив українське лідерство в якості голови Організації безпеки і співробітництва Європи.

"Ми також вітаємо українські зусилля з просування глобального миру та безпеки в країнах-сусідах Європи і по всьому світу", - зазначив Керрі.

Як повідомлялось, ЄС став на захист України в торговельних суперечках з Росією.Коментарі

Додати коментар


Алевтина

Обамы нам ещё для полного счастья не хватало! Этим евроинтегрантам лишь бы оторвать нас от России и стран СНГ, а то, что после этого страна загнётся Обаму не колышет.

ЛЕДИ

Еще б не подиляти з нами. Они как влезли к нам в политику в 91году, когда законы написанные америкосами, к Кравчуку и Кучме на подпись таскали, так до сих пор с нас и не слезли. ВТО МВФ, это все механизмы выплаты дани окупационной американской машине. Надо побыстрее из ВТО выходить, и сМВФ прощатся, как комуняки настаивают. Когда Россияне с МВФ прощались, так МВФ все не хотел чтоб ему долги возвратили.Все говорил: а может не надо. Потому как МВФ дает нам в долг не потому чтоб получить с процентом обратно свои деньги. А потому, чтоб когда мы не сможем отдать ему свои долги, прихапнуть себе все наши ресурсы

Кузя

Класс! США в очередной раз подтверждает что им глубоко плевать на то что на самом деле происходит в Украине, лишь бы мы ближе к России не стали. Они поздравили курс на Ес..а то что "благодаря" этому курсу мы останемся без рынков сбыта, с кучей уволенных людей, закрытых предприятий и т.д. их совершенно не волнует.

ГОЛОВНЕ на 18 квітня 2021, 3:03

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.