Нацбанк закупив обладнання втридорого

Національний банк України 15 серпня за результатами тендерів уклав угоди з ПрАТ "Інформаційні комп'ютерні системи" на придбання комп'ютерного обладнання на 12,87 мільйона гривень.

Про це повідомляє сайт "Наші гроші".

Серед іншого придбано 12 персональних відеотерміналів Cisco TelePresence System (CTS-EX90-K9) EX90 – NPP, Touch UI по 188 тисяч гривень за штуку, які використовуються для відеозв'язку.

У відкритих джерелах є дані про продаж таких терміналів закордоном по 8,5 тисяч доларів (68 тисяч гривень), або в Україні - по 66 тисяч гривень.

Як раніше повідомлялось, з моменту заснування "Вісника дерзакупівель" у 2008 році було опубліковано дані про тендери Нацбанку на придбання комп’ютерної техніки та програмного забезпечення на 578,61 мільйона гривень.

При чому з цієї суми більше половини отримали п'ять компаній, серед яких є і "Інформаційні комп'ютерні системи" з загальною сумою виграних тендерів у 84,11 мільйона гривень.

Компанія була заснована в 1991 році. Зараз вона входить в корпорацію "Інком", директором якої є Олександр Федченко.

Крім Нацбанку клієнтами компанії є також інші органи влади, зокрема, РНБО, КМДА, митниця, податкова, а також ряд державних компаній.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 17 січня 2021, 18:20

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.