Уряд визначився, хто може організовувати парковки

Кабінет Міністрів заборонив організовувати паркування всім суб'єктам господарювання, крім компаній-операторів.

Про це зазначає прес-служба МВС, повідомляють "Українські новини".

Згідно з повідомленням, рішення про внесення відповідних змін до правил дорожнього руху в частині правил паркування транспорту прийнято 14 серпня.

Зокрема, правила доповнені нормою, що забороняє суб'єктам господарювання, крім операторів, облаштовувати місця для паркування на тротуарах і проїжджій частині автомобільних доріг.

При цьому операторам забороняється передавати майданчики для паркування на тротуарах і проїжджій частині автомобільних доріг у користування іншим суб'єктам господарювання.

Згідно з повідомленням, таке рішення покликане сприяти раціональному використанню парковок та зниженню соціальної напруженості в результаті виникнення конфліктів між суб'єктами господарювання та водіями, яким забороняють користуватися вільними місцями для паркування.

Як повідомлялось, у липні Кабмін затвердив порядок формування тарифів на послуги майданчиків для платного паркування транспортних засобів.

Раніше "Реальна економіка" повідомляла, що КМДА має намір забезпечити всі паковки Києва паркоматами. Адже раніше в уряді заявили, що водії мають право не оплачувати паркування за відсутності паркомата.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 25 лютого 2021, 21:26

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.