Ремонту потребують майже 2 тисячі мостів в Україні - Вілкул

За три останні роки в Україні відремонтовано та реконструйовано 176 мостів, ще 50 планується відремонтувати до кінця цього року, а загалом ремонту потребують 12% всіх мостів в Україні (1,9 тисяч).

Про це сказав віце-прем’єр-міністр Олександр Вілкул, повідомляє УНН.

"З 2010 по 2013 рік було відремонтовано та реконструйовано 176 мостів. До кінця року планується завершити роботи ще на 50 спорудах. А це означає - більший автотранспортний потік, робочі місця в будівельній галузі, підвищення комфорту та безпеки руху водіїв та пішоходів", - сказав він.

Зокрема, віце-прем'єр навів приклад реконструкції стратегічного моста через Дністер у селі Атаки Чернівецької області.

"Проблеми існують. Але сьогодні ми вирішили одну з них - забезпечення безперебійного вантажо- та пасажиропотоку через Дністер", - сказав Вілкул.

За його словами, міст має стратегічне значення для всієї країни, адже розташований поруч із державним кордоном і забезпечує основний автотранспортний зв'язок України з Румунією та Молдовою.

Роботи на мосту, за словами віце-прем'єра, були виконані за три місяці з використанням 85% матеріалів вітчизняного виробництва.

Загалом в Україні понад 16 тисяч мостів. Із них майже чверть збудовано у довоєнний період (3,5 тисяч), а ще майже 60% - у 50-70-х роках минулого століття (9,2 тисяч).

Як повідомлялось, уряд затвердив техніко-економічне обґрунтування будівництва мосту через Дніпро в Києві з підходом до кільцевої автодороги на суму 15,2 мільярда гривень.

Раніше повідомлялось, що уряд очікує, що дорожні організації протягом найближчих 2 років поновлять понад 9 тисяч кілометрів автомобільних доріг.

Також повідомлялось, "Укравтодор" має намір виділити 10,3 мільярда гривень на ремонт 7 700 кілометрів автомобільних доріг у 2014 році.

Як відомо, "Укравтодор" оцінює мінімальну суму, необхідну для ремонту всіх доріг загального користування в 500 мільярдів гривень.

В цьому році на ремонт доріг буде спрямовано близько 20 мільярдів гривень.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 25 лютого 2021, 21:35

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.