Росіяни обурені заявами Європарламенту щодо України

Єврокомісія піддала критиці заяви Москви у зв'язку з проблемами в російсько-українських торговельних відносинах, однак експерти Росіяни вважають такі претензії необгрунтованими.

Про це пишуть "Ріа Новості".

"Будь-які економічні загрози з боку Росії, спрямовані проти України та пов'язані з можливим підписанням угоди про асоціацію з ЄС, є неприйнятними", - представник Єврокомісії Джон Кленсі.

Подібними заявами в Брюсселі розраховують підтримати Україну, вважає провідний експерт Центру політичної кон'юнктури Дмитро Абзалов.

"Найближчим часом інтегрувати Україну на повних підставах в ЄС навряд чи вдасться. Відповідно, не вийде і надати Україні великі вигоди. ЄС намагається максимально компенсувати відсутність економічних вигод додатковою політичноювартістю", - сказав Абзалов.

"Загрозами" у Брюсселі назвали спроби Росії захистити свою економіку, зазначає директор Центру політичної інформації Олексій Мухін. Він пояснює, що підписання Україною угоди про зону вільної торгівлі з ЄС спричинить перегляд укладених між РФ і Україною торговельних угод.

"Росія не може діяти на шкоду власним національним і економічним інтересам через те, що Україна вирішила підписати угоду про зону вільної торгівлі з Європою. Митний союз Росії, Білорусії і Казахстану буде переслідувати, насамперед, свої економічні інтереси. А вже потім враховувати інтереси інших країн. Україна повинна бути до цього готова ", - вважає Мухін.

Експерти сходяться на думці, що Москва і Київ самі зможуть врегулювати проблеми.

"За допомогою Брюсселя вони точно не домовляться. Це лише погіршить ситуацію", - сказав Абзалов.

Як повідомлялось, в понеділок, 26 серпня, запланований робочий візит прем'єр-міністра Миколи Азарова в Москву, де він проведе обговорення широкого спектру питань, серед яких - врегулювання ситуації на митниці.Коментарі

Додати коментар


Ага

Переслідуючи українську мову і культуру, Столипін розсилав свої циркуляри[3], в яких наказував боротися з «ідеєю відродження старої України і устрою на національно-територіальних засадах». На цій підставі по всій імперії влада закривала українські організації та газети, забороняла продаж книжок, проведення концертів та вечорів українською мовою. У березні 1911 року уряд Столипіна не дозволив відзначення 50-ліття від смерті Тараса Шевченка. А приїхавши до Києва, — за кілька днів до своєї загибелі, — прем'єр Росії заявив: допоки він живий, пам'ятника Шевченкові у «матері міст руських» не буде. І водночас схвально відгукнувся про місцеві чорносотенні організації, про їхню мету й діяльність.

не смерш

смерш-это ты дебил.Сиди в кацапии и там смерди.

Сашко

Небылобы ссср небылобы и 2-й мировой которая была дана нашему народу за беззакония сотворенные комунонацистами!!! которые уничтожили миллионы невинных людей не за алмазы и тп , а просто потому что они существовали на земле и молились Богу , а не поклонялись мумии!!! смерш , вы потомок детоубийц- богоборцев? Всех УКРАИНЦЕВ с праздником !!! PS/Большая беда нашего народа в его терпимости , но в ней и наше Божье спасение!!!Всем Украинцам добра!!!

смерш

СЭСЭН ты ДЕБИЛ. США только за 20 лет после развала СССР c 1991 Года вело десятки ВОЙН за нефть и алмазы и уничтожило сотни тысяч беспомощных детей и женщин - Ирак, Ливия, Сирия..... А ты СССР обвиняешь. Если бы не СССР то сейчас бы тебя ЕВРЕЯ не было и всего жидоского народа, а был всемирный 3 РЕЙХ Гитлера и США также не было. Гитлер обещал уничтожить все жидоские страны и население. так МОЛИСЬ за СССР. Он не спас МИР. Ну, дебилу простительно.

сэсэн

Вы назывались по разному в вашей истории – Российская Империя, Советский Союз, РФСФСР, СССР, Россия, Российская Федерация... Но всегда от вас смердело. Несло смертью и кровью чужих вам народов. У вас все время вашей истории находились враги, против которых вы непрерывно воевали. И всегда вы были агрессором. Перечислю ваши «успехи» только во времена СССР: Развязывание Второй мировой войны; Раздел Польши напару с Гитлером; Оккупация Литвы, Латвии, Эстонии; Попытка захвата Финляндии; Развязывание войны в Корее; Вмешательство в гражданскую войну в Китае; Вмешательство в гражданскую войну во Вьетнаме; Интервенция в Афганистан, Поддержка арабской агрессии против Израиля; Вмешательство в гражданскую войну в Испании (чуть не забыл); Поддержка иракской агрессии против Ирана; Две жуткие человеконенавистнические войны в Чечне; Война развязанная против независимой Грузии; Я уже не перечисляю мелочи, вроде Пражской весны, Никарагуа, Панамы, Гватемалы, стран Африки, Чили и тысяч локальных конфликтов по всему Земному шару.

Влад

Странно! ЕС очень жестко защищает свой рынок от товаров из ТС и Украины!

ГОЛОВНЕ на 16 липня 2020, 19:56

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.