"Права рука" Азарова звільнився через тиск - ЗМІ

Один з найближчих соратників Миколи Азарова - Юрій Аністратенко - після обшуків у нього вдома і на роботі написав в п'ятницю, 23 серпня, заяву про звільнення.

Про це повідомляє "Деркало тижня" з посиланням на власні джерела в Кабміні.

Як пише видання, перший заступник керівника Секретаріату Кабінету Міністрів Аністратенко користувався особливою довірою прем'єр-міністра Азарова.

"Він готував практично всі наради, які проводив прем'єр-міністр, виробляв варіанти рішень спірних питань, що виникають між міністерствами і різними органами влади. В його обов'язки входила підготовка документів на підпис до прем'єра", - йдеться в повідомленні.

Як кажуть джерела видання в Кабміні, заслужений будівельник України Юрій Аністратенко також був корисним для Миколи Яновича експертом в сфері будівництва і нерухомості.

За даними джерел, 14-15 серпня правоохоронці провели обшуки вдома і в робочому кабінеті Аністратенка.

Як пише видання, під час відпустки Азарова, коли його обов'язки виконував перший віце-прем'єр Сергій Арбузов, між Секретаріатом прем'єра і в.о. міністра Кабінету Міністрів Владиславом Забарським стався конфлікт.

Останній намагався усунути Секретаріат прем'єра Азарова від підготовки засідань Кабміну під головуванням Арбузова і документів, які на них виносилися, пише видання.

Як відомо, Юрій Аністратенко був призначений на посаду першого заступника керівника Секретаріату Кабінету Міністрів 11 квітня 2011 року.

До цього Аністратенко майже рік обіймав посаду заступника міністра Кабінету Міністрів України.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 07 березня 2021, 7:48

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.