Попов заплатить за феєрверк на Майдані майже півтора мільйона

Департамент суспільних комунікацій КМДА 5 серпня за результатами тендеру прийняв пропозицію ТОВ "Таврійські ігри" на проведення заходів з нагоди Дня Державного Прапора та Незалежності України вартістю 1,41 мільйона гривень.

Про це повідомляє сайт "Наші гроші" з посиланням на "Вісник держзакупівель".

Як пише видання, остаточно угоди з приводу проведеного свята мають укластись до 4 вересня.

У вартість замовлення входить триденна оренда й монтаж-демонтаж відеоекранів, звукоапаратури, освітлення, сцени, бар'єрних огороджень, а також організація салюту й церемонії урочистого покладання квітів до пам’ятників Шевченку і Грушевському в День Незалежності.

Як зазначає видання, раніше голова КМДА Олександр Попов заявляв, що концерт на Майдані та фейерверк не будуть фінансуватися з міського бюджету.

Як відомо, засновниками фірми "Таврійські ігри" є Світлана Баграєва та народний депутат від Партії регіонів Микола Баграєв.

У травні цього року "Таврійські ігри" Баграєва організовували концертну програму на Майдані Незалежності до Дня Києва за 500 тисяч гривень.

Минулого року ця компанія також отримала від КМДА 1,49 мільйона гривень на організацію святкувань до для Незалежності, позаминулого – 1,5 мільйона гривень.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 21 січня 2021, 13:03

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.